Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Ja już się trzęsę na myśl o staniu przy garach, o jedzeniu tego wszystkiego i wchodzeniu na wagę 1 stycznia. Jak co roku postanawiam sobie, że nie będę się obżerać, a po wszystkim szukam sposobów na zrzucenie kilku kilogramów. Też tak macie?

Jeśli tak, mam dla Was jeden ze skuteczniejszych sposobów na walkę z nadwagą i cellulitem. Kilka dni temu trafiłam na informację o zabiegach odchudzających z wykorzystaniem nowoczesnego aparatu Bodyka Plus!

Zabiegi odchudzające Bodyka Plus

Bodyka Plus to aparat działający w oparciu o ultradźwięki niskiej częstotliwości. Pozwala on na przeprowadzanie zabiegów odchudzających, wyszczuplających i antycellulitowych na pierwszą, drugą oraz trzecią fazę. Co więcej, Bodyka plus umożliwia lifting ciała i drenaż limfatyczny.

Bodyka Plus rozbija komórki tłuszczowe z pomocą wspomnianych wcześniej ultradźwięków. Umożliwia więc liposukcję bez użycia skalpela! Produkty rozpadu komórek tłuszczowych są metabolizowane przez wątrobę i nerki.

Dlaczego Bodyka Plus jest skuteczny w walce z nadwagą i cellulitem?

Komórki tłuszczowe nie znikają, bądź znikają bardzo rzadko. Na ogól po prostu zmniejszają swoją objętość. Jeśli już w jakimś miejscu Twojego ciała pojawiła się komórka tłuszczowa, będzie ciężko się jej pozbyć.

Ale Bodyka Plus usuwa nagromadzony tłuszcz i pozwala rzeźbić sylwetkę. Dzięki zabiegom odchudzającym z wykorzystaniem tego aparatu będziesz mogła cieszyć się smukła sylwetką, aż do kolejnych świąt :P.

Zalecenia przed i po zabiegu odchudzającym w Warszawie

Na dobę przed zabiegiem odchudzającym należy spożywać dużą ilość wody niegazowanej. Zabrania się depilacji laserowej, woskiem lub światłem IPL. Nie wolno również wystawiać skóry na promienie ultrafioletowe czy lampę UVA, solarium na 3 dni przed zabiegiem jest zabronione.

Po zabiegu odchudzającym z wykorzystaniem aparatu Bodyka Plus zaleca się wykonanie masażu limfatycznego, oferowanego także przez wspomniany już aparat. Także bezpośrednio po zabiegu odchudzającym nie zaleca się wysiłku fizycznego, zwłaszcza w okolicach brzucha.

Zaleca się spożywanie dużej ilości wody niegazowanej przez kilka dni po zabiegu oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.

Pamiętajcie, że oprócz zabiegów odchudzających należy prowadzić aktywny tryb życia oraz stosować zbilansowaną dietę. Dieta to tak naprawdę połowa sukcesu. Gdybyśmy wszystkie stosowały się do tych zaleceń, pewnie nikt nie potrzebowałby zabiegów odchudzających. Ale łączmy się, czasem trzeba sobie pozwolić na chwilę zapomnienia.